BiyografiFutbolGenel

Ömer Bayram Kimdir? Ömer Bayram Nereli? Hangi Mevkide Oynuyor, Kaç Yaşında?

Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Ömer Bayram başarılı futboluyla kendinden söz ettiriyor. Bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray’ı karşı karşıya getiren Ömer Bayram kimdir, futbol kariyeri nasıldır? Ömer Bayram Nerelidir, medeni durumu nedir? Hangi mevkide oynuyor, yaşı, boyu, burcu, forma numarası nerelidir? Tüm merak edilenleri sizler için araştırdık…

Ömer Bayram Kimdir?

27 Temmuz 1991 yılında Hollanda Breada’da gurbetçi bir Türk ailenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açmıştır.  Ömer Bayram’ın futbol hayatı Hollanda’nın PCB Breda alt yapısında başlamıştır.  Başarılı futboluyla dikkatleri üzerine çeken Ömer buradan Baronie van Breda ve NAC Breda altyapılarına geçmiştir. 

Takvimler 2009 yılını gösterdiğinde genç Ömer için profesyonel futbol hayatına geçme vakti gelmişti. 2009  yılında NAC Breda’da imzaladığı sözleşme ile profesyonelliğe geçmiş ve as takıma alınmıştır. 

26 Mart 2010 tarihinde ise NAC Breda formasıyla resmi ilk maçına çıkmıştır.

Ömer Bayram 2009- 2010 ve 2010- 2011 sezonlarında çoğunlukla yedek kulübede oturarak  umduğundan daha düşük seviyede sezonlar geçirmiştir.

Ancak 2011- 2012 sezonunda ilk 11’de forma giyerek maçlara düzenli çıkmaya başlamıştır.

Ömer Bayram ilk 11’de çıkmaya başlayınca dikkatleri çekmeye başlamıştı.

2012 yılında 350 Bin Euro bonservis bedeliyle  Türkiye takımlarından Kayserispor İle sözleşme imzalayan Bayram  Kayserispor forması giymeye başlamıştır.

Ömer Bayram Kayserispor’da ilk başta 38 numaralı formayı giysede ilerleyen zamanlarda 3 numaralı formayı giymeye başlamıştır. 

2016 yılında ise Akhisar ile sözleşme imzalamıştır. Ömer Bayram Akhisarspor İle yaptığı sözleşmede bonservissiz 2.5 Milyon Euro almıştır.

2016-2018 sezonuna kadar Akhisarspor forması giyen Bayram, 2018 yılında Galatasaray ile sözleşme imzalayarak Galatasaray forması giymeye başlamıştır.

Galatasaray’da parasını alamadığı iddiaları üzerine Fenerbahçe Ömer Bayram’a bize gel teklifini yapmış, ancak Bayram Fenerbahçe’yi kabul etmemiştir.

Ömer Bayram Milli Takım’da Oynuyor mu?

Ömer Bayram, 2008 yılında  5 kez U18 forması giymiş,  5 kez U21 forması giymiş 2011-2015 sezonunda 12 kez A2 forması giymiştir.

Ömer Bayram Hangi Takımda Oynuyor?

2018 yılında Galatasaray’la sözleşme imzalayarak  19 numaralı Galatasaray forması giyen Bayram’ın sözleşmesi halen devam ediyor. Bayram, çocukluk hayalinin gerçekleştiğini söyleyerek  Galatasaray İle yaptığı sözleşmeden sonra şu paylaşımda bulunmuştu:

“Çocukluğumdan bu yana hayalini kurduğum sarı kırmızı arma için hep çalıştım, çabaladım. Şimdi daha büyük bir gurur ve mücadeleye; çocukluk hayalime kavuşuyorum. Üzerimde emeği olan tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına canı gönülden teşekkürü borç bilirim.”

Ömer Bayram Aslen Nereli

Hollanda’da işçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Ömer Bayram aslen Kayserilidir.

Kayserispor’a transfer olduğu zaman giydiği ilk forma Kayseri plakası olan 38’dir.

Ömer Bayram Kaç Yaşında, Bu Kaç Santim Hangi Mevkide Oynuyor?

27 Temmuz 1991 doğumlu olan Bayram 29 yaşında, 1.75 m boyundadır. Sol kanat/ sol bek mevkiinde oynamaktadır.

Ömer Bayram Evli mi?

Ömer Bayram evli olup bir erkek  çocuğu babasıdır.

Ömer Bayram’ın Eşi Kim?

Ömer Bayram, Babs Bayram ile evlidir.

Ömer Bayram İfşa

2019 yılında Eda Gökçen Kaya tarafından mesajları  ifşa edilerek  sosyal medyada gündem olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu