Biyografi

Emirhan İlkhan Kimdir? Nereli, Hangi Takımda Oynuyor, Mevkisi, Boyu, Yaşı…

Beşiktaş futbol kulübü’nün gelecek vaad eden, genç yeteneklerinden biri olan Emirhan İlkhan kimdir? Emirhan İlkhan nereli, hangi takımda oynuyor, mevkisi, boyu, yaşı ne? Tüm merak edilenler…

Beşiktaş futbol kulübü alt yapısında oynayan, gelecek vaad eden genç yetenek Emirhan İlkhan, ilk profesyonel deneyimini Beşiktaş-Antalyaspor maçında yaşadı.   Başarılı bir performans sergileyen genç yetenek, futbol severlerin dikkatini çekti. Genç futbolcuyu merak eden kişiler arama motorlarında genç yetenek hakkında merak edilen sorulara cevap aramaya başladılar.

Emirhan İlkhan Kimdir?

8 yaşından itibaren futbol sevdasıyla yanan ve futbolun içinde olan genç yetenek Emirhan İlkhan, Beşiktaş futbol kulübünün profesyonel futbolcusudur.

Genç yetenek Emirhan, 1 Temmuz 2019 tarihinde Beşiktaş Altyapısına girmeyi başarmıştır. 

Başarılı futboluyla dikkatleri üzerinde toplayan başarılı futbolcu ilk profesyonel maçına 5 Ocak 2022 tarihinde 2021 Süper Kupa maçında çıkmıştır.  Genç yetenek bu maçta bir gole de imza atarak başarısını taçlandırmayı başarmıştır.

Emirhan İlkhan Nereli?

Emirhan İlkhan, 1 Haziran 2004 yılında, İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Futbol sevdalısı bir çocuk olan Emirhan, 8 yaşında İstanbul Fulya Hakkı Yeten Tesislerine seçmelere katılmış, seçilmiş ve Beşiktaş serüveni böylece başlamıştır.

Emirhan İlkhan Memleketi

Oynadığı başarılı futbol ile futbol severlerin dikkatini çeken genç yetenek Emirhan 2004 İstanbul doğumludur. Emirhan İlkhan’ın babasının aslen nereli olduğu, memleketi hakkında bilgi bulunmamıştır.

Emirhan İlkhan Boyu, Burcu Ne,  Kaç Yaşında?

BJK’li Emirhan 17 yaşında olup 1.75 boyundadır. Lise mezunu olan  Beşiktaşlı futbolcu şkşzler burcundandır.

Emirhan İlkhan Hangi Takımda, Hangi Mevkide Oynuyor?

8 yaşında futbol hayatına atılan genç yetenek Beşiktaş altyapısında yetişen futbolculardan biridir.  Güncel piyasa değeri 100 Euro olan Emirhan İlkhan Beşiktaş futbolcusu ve orta saha oyuncusudur.

Emirhan İlkhan Forma Numarası

Genç yetenek, BJK’li futbolcu Emirhan, U16 ve U17 Milli takım formaları giymiştir.  Beşiktaş’ta profesyonel futbol oynayan genç yeteneğin sözleşmesi Haziran 2023’e kadar sözleşmesi vardır.

Beşiktaş’ın yerli oyuncusu olan Emirhan 65 numaralı formayı giymektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu