Biyografi

İsak Vural Kim, Nereli, Kaç Yaşında? İsak Vural Babası Kim?

Bir zamanlar Barcelona’nın radarında olan İsak Vural, Fenerbahçe transferiyle Türk futbol severlerin dikkatini çekti. Genç yaşına rağmen büyük takımların gözdesi olan başarılı futbolcu İsak Vural kim? İsak Vural nereli, kaç yaşında, mevkisi ne, hangi takımda oynuyor? İsak Vural babası kim? Tüm merak edilenleri sizler için derledik…

Fenerbahçe yaptığı transferlerle taraftarlarını mutlu etmeye devam etmekte. Süpriz transferlerden biri,  Barcelona’nın da peşinde koştuğu, genç yetenek İsak Vural. 

Peki, İsak Vural kim, İsak Vural kaç yaşında, nereli, babası kim? İşte tüm bu soruların cevapları…

İsak Vural Kim?

İsak Vural, 2006 yılında İsveç Stockholm şehrinde doğan Türk asıllı futbolcudur. Futbol sevdalısı olan futbolcu dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

İsak Vural futbol hayatına Sant Cugat FC futbol takımında başladı. Ardından ülkenin gözde futbol kulüplerinden biri olan Hammarby’e transfer oldu. Genç yetenek burada da başarısıyla tüm dikkatleri çekmeyi başardı ve büyük takımların transfer listesine girdi.

Barcelona gibi dev takımların dikkatini çeken başarılı futbolcu, 2016 senesinde Barcelona’nın kadrosuna girdi, ancak 18 yaşından küçük olması, oturma izni gibi sorunlar yüzünden transfer tamamlanamadı.

Bunun sonucu İsveç’e geri dönen İsak ardından Portekiz Benfica kadrosuna katıldı. 2018 yılında Portekiz kadrosuna katılan genç yetenek burada 4 yıl kaldı. Bu süre içinde Türkiye’nin büyük takımlarının dikkatini çekmeyi başardı. 2022 yılında Fenerbahçe ile sözleşmeye imza atarak çubuklu formayı giymeye başladı.

İsak Vural Kaç Yaşında?

Önce Barcelona ardından Fenerbahçe gibi büyük takımların kadrosunda yer alan İsak Vural, 2006 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı futboluyla göz dolduran genç yetenek 15 yaşındadır. Genç yaşında Fenerbahçe takımına girmeyi başaran genç yıldız, geleceği parlak futbolcular arasında gösterilmektedir.

İshak Vural Nereli?

Daha 10 yaşındayken Barcelona gibi büyük takımın formasını giyen genç İsak, İsveç Stockholm doğumludur.  Ancak İshak Vural baba tarafından aslen Konyalıdır, bu nedenle “Konyalı Messi” olarak anılır.

İshak Vural Babası Kim?

Çocuk yaşta keşfedilen İsak Vural’ın bu başarısı aslında genlerinden gelmektedir. Genç yeteneğin babası, annesi hatta anneannesi de eski futbolculardır. İshak Vural’ın babası Cüneyit Vural,  AIK Stockholm forması giymiş eski bir futbolcudur.  İshak Vural’ın babası, Cüneyit Vural tam bir Fenerbahçe sevdalısıdır. Bu nedenle oğlunu Fener sevdasıyla yetiştirmiştir.

İsak Vural Mevki

Konyalı baba, Norveçli annenin oğlu olan İsak Vural genlerinden gelen futbol aşkıyla başarılı bir futbol sergilemekte. Genç yetenek İsak orta sahada oynamakta.

İsak Vural Hangi Takımda Oynuyor?

İsak Vural, futbol hayatına Sant Cugat FC futbol takımında başladı. Ardından Hammarby forması giymeye başladı. Henüz 10 yaşındayken Barcelona takımının kadrosuna girdi, ancak transferi bazı nedenlerden gerçekleşmedi. Barcelona sonrası  Portekiz Benfica takımına transfer oldu ve burada 4 yıl kaldı. Son olarak Fenerbahçe’ye transfer olan İsak Vural çubuklu formayı giymeye başladı.Fenerbahçe’nin gelecek vadeden futbolcular arasında yer alan genç futbolcu amatör lisansını burada çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu