Haber

Çin’de Karantina Altındaki Bölgeden İlginç Görüntü!

Corona virüsü nedeniyle her geçen gün ölüm sayısı artmakta. Fakat, karantina altında olan bölgelerde yaşam da bir şekilde devam ediyor. Salgın nedeniyle karantina altına alınan bir bölgede, internete düşen ilginç bir görüntü tıklanma rekoru kırdı.

Corona virüsü sonucu karantinaya alınan bir bölgede yaşayan bir kişi, köpeğini  dışarı çıkaramayınca ilginç bir yöntem geliştirdi.

Köpek sahibi olan kişi, evcil hayvanını camdan sarkıtarak gezdirmeye çalıştı.

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı korkutan corona virüs salgını, Çindeki yaşamı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Karantina altında yaşamanın zorluklarından insanlar kadar, hayvanlarda etkilemiş durumda. Bunun en belirgin halini Çin’de internet sitesinde paylaşılan bir görüntü ortaya koydu.

Karantina bölgesinde yaşayan ve evcil hayvan besleyen bir kişi, köpeğini dışarı çıkaramadığı için ilginç bir yöntem buldu. Köpeğin tasmasına uzun bir ip bağlayan kişi, köpeği ikinci kattan sarkıtarak zemine indirdi ve bir nebze olsun gezmesini sağladı.

O anlar komşusu tarafından görüntülendi.

Ölü Sayısı Artmaya Devam Ediyor

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı korkutan salgın hastalıkta ölü sayısı hergeçen gün artmakta. Worldometers’in tutuğu istatiklere göre, ölü sayısı 2012’ye ulaştı. Salgın hastalık nedeniyle Çin’de bir çok bölge karantina altına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu