Oyunlar

TELEFON DA OYNANABİLECEK MOBİL OYUNU/OYUNLAR

1. Mobile Legends: Bang Bang OYUNU

PEGI 7 ‘nin yaptığı aksiyon oyunu olan mobile legends:bang bang 5 e 5 takımlar halinde savaş oyunudur. Seçtiğiniz karakterleri güçlendirerek rakiplerinizi yenmeye çalıştığınız bu oyunu arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Bu strateji oyununda global turnuvalara katılabilirsiniz. 102 megabyte’lık depolama alanı isteyen Mobile Legends: Bang Bang , Play Store’da 4.3 puana ve 100+ milyon indirilmiştir.

2. Pubg Mobile OYUNU

En iyi ve en sevilen Battle royale oyunlarından birisi olan Pubg Mobile takımlı bir şekilde yada tek başına düşmanlara karşı verilen mücadelenin gösterildiği oyundur. Oyun birden fazla haritaya ve moda sahiptir. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte en fazla 4’lü takım halinde oynayabilirsiniz. Oyun da 100 kişi vardır ve 100 kişi ile mücadele verirsiniz. Sona kalan kişi 1’inci olur. Oyun da harita da strateji yaparak güzel bir yere atlamanız iyi eşyalar toplayarak düşmanlarınızı öldürmeniz gerekmektedir. Pubg Mobile’ı oynayabilmek için Android 5.1 ve üzeri telefona ve en az 2 GB belleğe sahip olmak gerekiyor.

3. Call of Duty Mobile OYUNU

Bilgisayar oyunlarının vazgeçilmez oyunu olan oyun severlerin hikayesi, grafikleri, oynanışı ile sevdiği oyunun telefon versiyonudur. Battle Royale savaşlardan, 5 e 5 hızlı ölüm maçlarına birçok farklı modu bulunan Call of Duty Mobile Pubg Mobile oyununa rakiptir ve başa başa gitmektedir. Online olarak oynayabileceğiniz Call of Duty Mobile Activision Publishing tarafından yapılmış olup 1.5 GB depolama alanı istemektedir.  Play Store’da 4.5 puan alan battle royale oyunu 50+ milyondan fazla indirilmiştir.

4. Clash of Clans OYUNU

Bir çoğumuzun telefon oyunları ile tanışmasına vesile olan zamanın da aşırı fazla ilgi gören eşsiz bir strateji ve savaş oyunudur. Oyun da kendi köyünüzü oluşturup askeri birliklerini savaşa eğiterek diğer oyuncuların köylerine saldırırsınız. Oyun da belediyenizi köy binanızı vs. geliştirerek köyün savunmasını güçlendirirsiniz ve köyünüze yapılan saldırıları savunabilir hale gelirsiniz. Oyun’da klan oluşturabilir arkadaşlarınızı klana davet edebilir ve onlarla beraber klan savaşları yapabilirsiniz. PEGI 7’nin yaptığı efsanevi mobile strateji oyunu Clash of Clans Play Store’da 4.5 puana ve 500+ milyonun üzerinde indirilmiştir. 

5. Brawl Stars

En çok oynanan oyunlar arasında yer alan Brawl Stars oyunu online bir oyundur. Elmas kapmaca, hesaplaşma, ödül avı, soygun, savaş topu ve özel etkinlikler gibi modlarda savaşma imkanı bulursunuz. Oyun arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabilirsiniz. Brawl Stars 100+ milyonun üzerinde indirilmiştir. Play Store’da 4.4 puana sahiptir. 133 MB depolama alanı istemektedir.  

6. Asphalt 9: Legends

Yarış oyunları arasında en bilinen ve en sevilenler arasında yer alır.  En iyi arabalarla asfaltı  eritebileceğimiz efsane yarışlar Asphalt 9: Legends ile bizleri karşılıyor.

Farklı kamera açıları ile de yarışabileceğiniz yarış oyununda mükemmel bir konsol deneyimi yaşayabilirsiniz. Gameloft tarafından yapılan oyun 4.5 puan almakta ve 100+ milyondan fazla indirilmiştir.

7. Clash Royale

Clash of Clans oyunundan sonra Supercell’in yaptığı ve yine popiler olmayı başaran strateji oyunudur. Dünyanın her yerinden insanlar ile iksirimizi düzenli ve stratejik bir şekil de kullanarak verdiğimiz mücadeleler vardır.  Clash of Clans oyun ile ortak kartlar vardır. Klan savaşları ve özel savaşlarla strateji geliştirebileceğiniz Clash Royale oyunu 100+ milyonun üzerinde indirme sayısı ile en iyi mobil oyunlardan birisidir.  Online olarak oynayabileceğiniz Clash Royale oyunu 4.3’lük puanıyla dikkat çekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu