Film

Severek İzleyebileceğiniz Filmler

İzlerken sizi heyecanlandıracak en güzel filmleri bir araya topladık. Severek izleyeceğiniz filmlere göz atalım.

Upgrade (Yükselme)

IMDB 7.5

Eşiyle birlikte çıktığı yolda yaşayacakları araba kazası yaşayacaklar ve saldırıya uğrayacaklardır. Grey Trace karısını kaybedecek kendiside felç kalacaktır. Birkaç ay sonra kendisine gelen teklifle bütün hayatı değişecektir.

Yedinci Hayat (Seven Sisters)

IMDB 6.9

Dünya nüfusu o kadar kalabalıktır ki devlet bu konu ile ilgili en az 1 çocuk sahibi olunabileceği ile yasa çıkarır. Fazla çocuğu olanlar yakalanarak öldürülür. Tüm bu karmaşaya rağmen 7 tane ikiz olan kızlar, hepsi tek bir kişiymiş gibi bu sistemde hayatlarını sürdürürler. Babası adlarını sırayla haftanın günlerini koymuştur. Bir gün pazartesi isimli kız eve gelmeyince olaylar başlar.

Kaptan Amerika Kış Askeri (Captain America The Winter Soldier)

IMDB 7.8

Kaptan Amerika günümüz çağına alışmaya çalışmaktadır. Normal bir hayat sürmeye çalışırken S.H.I.E.L.D . ajanı Nick Fury  saldırıya uğrar. Dünya yok olma tehlikesiyle karşılaşır.

Jumanji: Vahşi Orman (Welcome To The Jungle)

IMDB 7.2

1995 yapımı olan jumanji’nin devam filminde normal bir hayat süren 4 öğrenci okulda yaptıklarından dolayı ceza alarak okulun eski bir odasını temizlemek üzere cezalandırılırlar. Eski eşyalar arasında oyun konsolunu bularak oynamak isterler. Seçtikleri karakterlere bürünerek bir anda kendilerini başka bir dünyada bulurlar.

Tomb Raider (Mezar Yağmacısı)

IMDB 6.3

21 yaşındaki Lara Croft babasının kaybolması ile şirketinin başına geçmek istemez. hem bisiklet kuryeliği yapar hem de koleje gider. Babasının 7 yıl boyunca ortada olmayışı ile ilgili araştırma yapmak ister. Babasının kaybolduğu yere japonya açıklarında bulunan bir mezardır. Oraya gitmek için yola çıkar. Ancak kendini korumak için yanında inancı, zekası ve inadından başka bir şey yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu