Teknoloji

Mercusys MW300RE Range Extender Kurulumu

Mercusys MW300RE Range Extender İle size uzak olan bir modemin sinyalini güçlendirebilirsiniz ayrıca duvar gibi engellerden kaynaklı sinyal zayıflamasını bu cihaz ile güçlendirebilirsiniz. Bu yazımızda Mercusys MW300RE Range Extender kurulumu adım adım anlatacağız. Yazımızın sonunda kurulumu anlatan video mevcuttur.

Adım 1

Mercusys cihazınızın antenlerini açtıktan sonra internetin bağlı olduğu modeme en yakın prize takın.

Adım 2

Telefonunuz ile veya bilgisayarınız ile Mercusys cihazınıza wifi bağlantısı gerçekleştirin, cihaza bağlandıktan sonra sizden parola oluşturmanız istenecektir, unutmayacağınız bir parola belirleyin. Belirlediğiniz bu parola ile cihazınızın admin paneline(mwlogin.net) giriş yapabileceksiniz

Adım 3

Parola belirleme işleminden sonra size yakın modemlerin listesinden wifi şifresini bildiğiniz modemi seçip şifre kısmına bağlanmak istediğiniz modemin wifi şifresini yazın, extended SSID ise Mercusys cihazının diğer cihazlarda gözükecek olan adı olacaktır istediğiniz isimlendirmeyi yapabilirsiniz.

Adım 4

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Wifi listesinden Mercusys cihazınıza verdiğiniz isme bağlanın ve ana modemin wifi şifresini girin

Mercusys MW300RE Kurulum Videosu

Mercusys MW300RE Sürekli Bağlantı Kopması

Sürekli bağlantı kopması yaşıyorsanız Ana modem adı ile Mercusys modeminizin adını aynı ad olacak şekilde yeniden kurun ve Mercusys cihazınızın yazılımını güncelleyin (Mercusys kurulum sitesi : mwlogin.net/)

https://baksanabi.com/xiaomi-wifi-sinyal-guclendirici/

En Etkili Kilo Verme Yöntemleri Nelerdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu