Genel

Abdulmaş Satılmış Kimdir? Abdullah Satılmış Nereli, Mevkisi Ne, Kaç Yaşında?

2008 doğumlu olan Abdullah Satılmış büyük futbol takımlarının ve  Türk Milli Takımının dikkatini çekmeyi başardı. Henüz 14 yaşında olan Abdullah Satılmış kimdir? Abdullah Satılmış nereli, hangi takımda oynuyor? Tüm merak edilenleri sizler için derledik…

Abdullah Satılmış Kimdir?

Abdullah Satılmış, Denizli İncilipınargücü’nün gözde genç futbolcularından biridir. Henüz genç yaşına rağmen sergilediği başarılı futbol sayesinde büyük takımların dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

Abdullah Satılmış, 2008 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. Futbol sevdalısı olan genç futbolcu, futbol hayatına Denizli İncilipınargücü Spor alt yapısında başlamıştır.

Abdullah Satılmış, İncilipınargücü futbol takımının U11- U12-U13 ve U14 takımlarında forma giymiştir. Abdullah Satılmış; top tekniği, problem çözme becerisi, topu saklama, çevre kontrolü, oyun görüşü, topu geri kazanma yeteneğiyle büyük futbol kulüplerin transfer listesine girmeyi başarmıştır.

Abdullah Satılmış Nereli?

Abdullah Satılmış, futbola İncilipınargücü futbol okulu ve alt yapısında başlamıştır. Geleceğin başarı vaad eden futbolcularından olan Abdullah, 2008 yılı, Denizli doğumludur.

Abdullah Satılmış Hangi Takımda Oynuyor?

Abdullah Satılmış, Denizli kulüplerinden İncilipınargücü futbol kulübünde futbol oynamaktadır. Ancak futbol kabiliyeti, topa olan hakimiyeti, top saklama yeteneği sayesinde Milli takım ve Galatasaray gibi büyük küplerin radarına takılmıştır. Türk Milli Takım U14 grubundan davet alan Abdullah Satılmış, Galatasaray futbol kulübüylede görüşme gerçekleştirecektir.

Abdullah Satılmış’ın Mevkisi

13 yaşında olan Abdullah Satılmış Denizli’de Süper Amatör Lig ekibi İncilipınargücü U13 takımında forma giyen Abdullah Satılmış, 6-8 numara pozisyonunda forma giymektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu